Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
केशव प्रसाद बिमली प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत प्रशासन keshabprasad512@gmail.com ०२५-५८००४६
कुमारी अम्बिका साह उप सचिव शिक्षा शाखा kumariambika@gmail.com ९८४१२९०३८७
भाेजकला दवाडी प्रमुख महिला विकास अधिकृत सामाजिक विकास शाखा ९८५२६५५१५४
नवराज नेपाल उप सचिव आर्थिक प्रशासन शाखा प्रमुख 9841741721
अर्जुन कुमार दाहाल (गुनासो सुन्ने अधिकारी) बरिष्ठ इन्जिनियर योजना शाखा प्रमुख arjunitr@gmail.com ९८५२०४८९८७
राम प्रसाद तिमल्सेना (सूचना अधिकारी) प्रशासकीय अधिकृत प्रशासन rampd223@gmail.com ९८६२१३२७७९
माया राई सामाजिक विकास अधिकृत सामाजिक विकास शाखा khuzuma7@gmail.com ९८५२०५६०९८
जीवन घिमिरे इन्जिनियर योजना jibanghimire@yahoo.com ९८५२०४५४२४
कैलाश तिमसिना इन्जिनियर योजना kmtimsina15@gmail.com ९८४२०२०५२५
लखन लाल चौधरी लेखा अधिकृत लेखा प्रमुख lakhan61973@gmail.com 9852046446
राजेन्द्र धिमाल शाखा अधिकृत जिन्सी प्रमुख dhamalji@yahoo.com ९८५२०५५४६४
पुष्प नारायण चाैधरी वातावरण अधिकृत वातावरणा शाखा pushpa033@gmail.com ९८५२०४६५६२
ओसन कुमार चौधरी सूचना प्रबिधि अधिकृत सूचना प्रबिधि ito.itaharisubmetro@gmail.com ९८४११८४८६३
घनश्याम गिरी ना.सु वडासचिब वडा नम्बर २ 9842021798
प्रोक्षण पोखरेल ना.सु वडासचिब वडा न. ४ llpprokshan@gmail.com ९८४२०३७४१३
दिपेश आचार्य इन्जिनियर योजना deepesh76715@gmail.com 9852076715
लिलामान तामांग ना.सु लेखा ९८४२०३७४२९
मनोज दाहाल ना.सु वडासचिब वडा न. ९ ९८५२०५३६४०
चन्द्रा देवी चौलागाई ना.सु वडा सचिब वडा न. ८ itahari.chandrac@gmail.com ९८४२१८४९८८
शर्मिला दाहाल ना.सु बातावरण ९८४२४०५०९६
सुलोचना पोखरेल ना.सु वडासचिब वडा न. १ ९८४२१२२९१०
अर्जुन सुबेदी ना.सु कर शाखा प्रमुख write2arogya@gmail.com ९८४२०३५४९२
इन्दिरा कोइराला ना.सु जिन्सी itahari.indirab@gmail.com ९८६२०७७८४४
रेनुका तिमसिना महिला सहजकर्ता सामाजीक सुरक्षा renuka.timilsina22@gmail.com ९८४२०७९९४२
शालिग्राम गुरागाईं ना.सु वडासचिब वडा न. १८ ९८५११७०३०१
दयाराम गौतम अमिन घर नक्सा ९८४२१७७२००
कुमारी देवी तिमसिना ना.सु समुदायीक ९८४२०८०१११
महेश सुबेदी ना.सु बाताबरण ९८४२०३५४९१
डम्बर बहादुर कार्की ना.सु प्रसाशन ९८४२०६६०१७
बिदुर रेग्मी ना.सु वडा सचिब वडा न. ११ ९८४२०३५७७४
खड्ग तामांग ना.सु वडा सचिब वडा न. ३ ९८४२०६६४७०
गायत्री लम्साल खरिदार वडा सचिब वडा न. ६ ९८५२०४८७३५
रिता सुब्बा खरिदार वडा न. ४ ९८४२०३५५९२
पुण्य प्रसाद रोइला खरिदार वडा सचिब वडा न. ११ ९८४२०८०४१३
संजिता कुमारी चौधरी खरिदार वडा नम्बर १२ ९८४२०३५६६२
सुरेश भरारी थारु खरिदार वडा न. १४ ९८४२१५०२५०
राजन थापा खरिदार बिधुतिय शाखा ९८४२२६३५६९
करुणा उपाध्याय सामुदायिक परिचालक वडा न. ५ ९८४२१७५८७१
रनमाया लिम्बु सामुदायिक परिचालक योजना ९८४२२३२८६१
कल्पना पराजुली मुखिया कर ९८४२०८९०११
मुक्ती माझी थारु मुखिया दर्ता चलानी ९८४२०३७०३६
प्रल्हाद घिमिरे आई.टि. सहायक mrpralhad13@gmail.com ९८४२१९०१८५
राम प्रसाद घिमिरे हे.स.चा
देवराज चौधरी हे.स.चा
मकर बहादुर महत हे.स.चा
प्रेम कुमार चौधरी हे.स.चा
राम नारायण चौधरी हे.स.चा
पुषलाल चौधरी हे.स.चा
यादव सापकोटा हे.स.चा सबारी चालक ९८४२१७७२५४
सकुन्तला अधिकारी कार्यालय सहयोगी पुस्तकालय
मन्जु पोखरेल कार्यालय सहयोगी पकली वडा कार्यालय ९८४२२६३५७८
विजय कार्की कार्यालय सहयोगी पकली वडा कार्यालय ९८४२०८३००९
केशर बहादुर कार्की कार्यालय सहयोगी कार्यालय
दुर्गा देवी भट्टर्राई कार्यालय सहयोगी कार्यालय ९८४२०२२१४६
दल बहादुर र्राई कार्यालय सहयोगी कार्यालय घर नक्शा
प्रकाश लिम्बु कार्यालय सहयोगी कार्यालय ९८४२०८७७३७
सरिता गिरी कार्यालय सहयोगी पंजीकरण ९८४२४३८३६७
मोहन ब. कार्की इन्चार्ज
श्रवण कु. चौधरी बरुण यन्त्र जवान
भक्त ब. तामांग बरुण यन्त्र जवान
हर्क ब. लिम्बु बरुण यन्त्र जवान
पदम अधिकारी बरुण यन्त्र जवान
लड्डु कार्की बरुण यन्त्र जवान
मनोज कुमार राई बरुण यन्त्र जवान
जय बहादुर र्राई बरुण यन्त्र जवान
बाबुराम न्यौपाने हवल्दार
टुक बहादुर कार्की हवल्दार
सिंह बहादुर तामाङ् हवल्दार
राज कुमार तामाङ् हवल्दार
शर्मिला सार्की महल्दार हवल्दार
अच्यूत भट्टराई कार्यालय सहयोगी कार्यालय घर नक्शा ९८४२२८५२९३
महेश चौधरी विद्युत सहयोगी बिधुतिय शाखा
भगलु मल्लीक सफाई कर्मचारी
झगरु मल्लीक सफाई कर्मचारी
रामविलास मल्लीक सफाई कर्मचारी
अशोक मल्लीक सफाई कर्मचारी
किसन मल्लीक सफाई कर्मचारी
रामचन्द्र मल्लीक सफाई कर्मचारी
भुट्टी डोम सफाई कर्मचारी
बुधनी डोम सफाई कर्मचारी
दुर्गा धमला सफाई कर्मचारी
कुमारी वि.क. सफाई कर्मचारी
धन कुमारी वि.क. सफाई कर्मचारी
रमेश राउत सफाई कर्मचारी
शिला र्राई सफाई कर्मचारी
अनुपा तामांग सफाई कर्मचारी
लक्ष्मी चौधरी अमिन
गोपाल चौधरी खरिदार
नरेश चौधरी कार्यालय सहयोगी
सुख नाराय०ा चौधरी मुखिया
मनोज कुमार चौधरी सव.इन्जिनियर घर नक्सा
कल्पना र्राई कार्यालय सहयोगी
निलु राई कार्यालय सहयोगी
बाल कुमार पोखरेल ना.सु १०, ११, १२ र १३ को वडासचिब balkumar2000@gmail.com ९८५२०५५७६७
दिपक कुमार खडका सलेप
विकास भट्टराई इन्जिनियर शाखा प्रमुख (घर नक्शा) ९८५२०५९३२३
तिलक चन्द चौधरी कार्यालय सहयोगी
राम बहादुर भुजेल कार्यालय सहयोगी
आशा देवी डोम कार्यालय सहयोगी
संजिव कुमार खड्का ना.सु २० नम्बर वार्ड को वडासचिब sanjib.khadka@yahoo.com ९८५२०६३२७०
समसेर काफ्ले चौकीदार
सुनिता राई मुखिया १९ नम्बर वार्ड को वडासचिब ९८४२४९६३५५
राम नारायण चौधरी मुखिया
मोहन गुरुङ सवारी चालक
भगीमाया मग्राती कुचिकार
देवेन्द्र साह सव इन्जिनियर योजना शाखा ९८०४३९९६७३
मौसम भट्टराई सव इन्जिनियर योजना शाखा ९८०७३९०५००
रबिन्स भट्टराई सव इन्जिनियर योजना शाखा rabinsbhattarai48@gmail.com ९८५२०५७८४०
रबिन राय सव इन्जिनियर योजना साखा er.rabinroy@gmail.com ९८४२३६८५१२
लाल बहादुर दाहाल सव इन्जिनियर योजना शाखा ९८५२०५१६४४
इन्दु घिमिरे सव इन्जिनियर घर नक्सा साखा ighimire18@yahoo.com ९८४२७६४७८९
अर्पण पैठाक लिम्बु सव इन्जिनियर योजना arpan.limboo78@gmail.com 9852060077
लव प्रसाद दाहाल आई.टि. सहायक सुचना प्रबिधि labprasad4@gmail.com 9852059479
हिना लुंगेली सव इन्जिनियर घर नक्शा hinalunggeli@gmail.com 9807002566
अनिल पोख्रेल ना.सु anilpokhrel1986@gmail.com 9842583655