FAQs Complain Problems

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
Surya Prasad Subedi Under Secretary Education spsdkt@gmail.com 9852061250
Ram Charitra Mehta Chief Administrative Officer Administration ramcharitramehta@gmail.com 9852070111
गणेश प्रसाद भट्टराई अधिकृत छैठौं मेशीनरी तथा ‌‌औजार शाखा bhattaraig84@gmail.com 9842070404
Ambika Kumar Shah Under Secretary Education and Sport Division kumariambika@gmail.com 9841290387
ओसन कुमार चौधरी सूचना प्रबिधि अधिकृत सूचना प्रबिधि ito.itaharisubmetro@gmail.com ९८४११८४८६३
सुलोचना पोखरेल अधिकृत छैठौं वडा सचिब वडा न. २ ९८४२१२२९१०
Jiban Ghimire Engineer Yojana jibanghimire@yahoo.com 9852045424
Kailash Timsina Engineer Yojana 9842020525
Lakhan Lal Chaudhari Account Officer Account lakhan61973@gmail.com 9852046446
Rajendra Dhimal Section Officer Head of Administration dhamalji@yahoo.com 9852055464
Ghanshyam Giri Junior Officer Ward Secretory of ward no.2 9842021798
Prokshan Pokharel Junior Officer Ward Secretory of ward no.4 llpprokshan@gmail.com 9842037413
Lilaman Tamang Junior Officer Account 9842037429
Manoj Dahal Junior Officer Ward Secretory of ward no.9 9852053640
Chandra Devi Chaulagain Junior Officer Ward Secretory of ward no.8 itahari.chandrac@gmail.com 9842184988
Sharmila Dahal Junior Officer Tax 9842405096
Sulochana Adhikari pokharel Junior Officer Ward Secretory of ward no.1 9842122910
Arjun Subedi Junior Officer Head of Tax and ward secretory of ward no.3 write2arogya@gmail.com 9842035492
Bhojkala Dawadi Chief Woman Development Officer Social Development and Health Division 9852655154
Indira Koirala Junior Officer Revenue itahari.indirab@gmail.com 9862077844
Renuka Timsina women Facilator Social Security renuka.timilsina22@gmail.com 9842079942
Shaligram Guragain Junior Officer Ward Secretory of ward no.18 9851170301
Karna Bahadur Ghimire Amin House drawing 9842035706
Dayaram Goutam Amin House drawing 9842177200
Kumari Devi Timsina Junior Officer Community 9842080111
Mahesh Subedi Junior Officer Head of inviroment and Rupp and ward secretory of ward no.7 9842135491
Dambar Bahadur Karki Junior Officer Administration 9842066017
Bidur Regmi Junior Officer House Map 9842035774
Khadga Tamang Junior Officer Tax 9842066470
Gayatri Lamsal Kharidar Ward Secretory of ward no.6 9852048735
Rita Subba Kharidar Ward Secretory of ward no.5 9842035592
Punya Prasad Roila Kharidar House Map 9842080413
Sanjita Kumari Chaudhari Kharidar Tax 9842035662
Suresh Bharari Tharu Kharidar Ward Secretory of ward no.14 9842150250
Rajan Thapa Kharidar Hydro 9842263569
Karuna Upadhayaya women Facilator Tax 9842175871
Sunil Guragain Junior Officer Ward Secretory of ward no. 17 sunilguragain@gmail.com 9842079409
Ranamaya Limbu Junior Officer Yojana 9842232861
Kalpana Parajuli Amin Tax 9842089011
Mukti Majhi Tharu Kharidar Registration 9842037036
Hari Narayan Shrestha Kharidar Registration 9842233864
Ram Prasad Ghimire Amin Heavy Vehicle Driver
Sanjib Kumar Khadka Junior Officer Ward Secretory of ward no.20 sanjib.khadka@yahoo.com 9852063270
Sunita Rai Junior Officer Ward Secretory of ward no.19 9842496355
Balkumar Pokhrel Junior Officer Ward secretary of ward no.10, 11, 12 & 13 balkumar2000@gmail.com 9852055767
Rabin Roy Sub Engineer Yojana Sakha er.rabinroy@gmail.com 9842368512
Rabins Bhattarai Sub Engineer Yojana rabinsbhattarai48@gmail.com 9852057840
Lal Bhadur Dahal Sub Engineer Yojana Depart 9852051644
Indu Ghimire Sub Engineer Ghar Naksha Sakha 9842764789
मौसम भट्टराई Sub Engineer yojana 9807390500
दिपेश काेइराला ना.सु प्रशासन kdips2017@gmail.com 9862012802
युगदिप लुइटेल इन्जिनियर वातावरण yugdeepluitel@gmail.com 9842412502
इन्द्र बहादुर चौहान अधिकृत छैठौं कानुन शाखा indrachauhan123@gmail.com
सुजन पाेखरेल अन्तरिक लेखा परिक्षक आन्तरिक लेखा परिक्षण शाखा bandhusujan@gmail.com 9842264439
ज्याेती पाठक अन्तरिक लेखा परिक्षक आन्तरिक लेखा परिक्षण शाखा jyotipathak353@gmail.com 9815023494
दिनेश चौधरी अधिकृत सातौ स्वास्थ्य महाशाखा प्रमुख dineshchy@gmail.com 9809797864