Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
कृष्ण प्रसाद सापकाेटा प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत प्रशासन sapkotakp2010@gmail.com ०२५-५८००४६
कुमारी अम्बिका साह उप सचिव शिक्षा शाखा kumariambika@gmail.com ९८४१२९०३८७
भाेजकला दवाडी प्रमुख महिला विकास अधिकृत सामाजिक विकास शाखा ९८५२६५५१५४
फाल्गुनी प्रसाद काफ्ले अधिकृत आठाैं युवा तथा खेलकुद विकास तथा शिक्षा विकास महाशाखा 9860261520
अर्जुन कुमार दाहाल (गुनासो सुन्ने अधिकारी) बरिष्ठ इन्जिनियर योजना शाखा प्रमुख arjunitr@gmail.com ९८५२०४८९८७
गणेश प्रसाद भट्टराई (सूचना अधिकारी) प्रशासकीय अधिकृत प्रशासन bhattaraig84@gmail.com 9842070404
माया राई सामाजिक विकास अधिकृत सामाजिक विकास शाखा khuzuma7@gmail.com ९८५२०५६०९८
जीवन घिमिरे इन्जिनियर योजना jibanghimire@yahoo.com ९८५२०४५४२४
कैलाश तिमसिना इन्जिनियर योजना kmtimsina15@gmail.com ९८४२०२०५२५
लखन लाल चौधरी लेखा अधिकृत लेखा प्रमुख lakhan61973@gmail.com 9852046446
राजेन्द्र धिमाल शाखा अधिकृत जिन्सी प्रमुख dhamalji@yahoo.com ९८५२०५५४६४
पुष्प नारायण चाैधरी वातावरण अधिकृत वातावरणा शाखा pushpa033@gmail.com ९८५२०४६५६२
ओसन कुमार चौधरी सूचना प्रबिधि अधिकृत सूचना प्रबिधि ito.itaharisubmetro@gmail.com ९८४११८४८६३
घनश्याम गिरी ना.सु वडासचिब वडा नम्बर १३ 9842021798
प्रोक्षण पोखरेल ना.सु वडासचिब वडा न. ४ llpprokshan@gmail.com ९८४२०३७४१३
दिपेश आचार्य इन्जिनियर योजना deepesh76715@gmail.com 9852076715
लिलामान तामांग ना.सु लेखा ९८४२०३७४२९
मनोज दाहाल ना.सु वडासचिब वडा न. ९ ९८५२०५३६४०
चन्द्रा देवी चौलागाई ना.सु वडा सचिब वडा न. ८ itahari.chandrac@gmail.com ९८४२१८४९८८
शर्मिला दाहाल ना.सु बातावरण ९८४२४०५०९६
सुलोचना पोखरेल ना.सु वडासचिब वडा न. १ ९८४२१२२९१०
अर्जुन सुबेदी ना.सु कर शाखा प्रमुख write2arogya@gmail.com ९८४२०३५४९२
इन्दिरा कोइराला ना.सु जिन्सी itahari.indirab@gmail.com ९८६२०७७८४४
रेनुका तिमसिना महिला सहजकर्ता सामाजीक सुरक्षा renuka.timilsina22@gmail.com ९८४२०७९९४२
शालिग्राम गुरागाईं ना.सु वडासचिब वडा न. १८ ९८५११७०३०१
उमा देवी शर्मा अधिकारी महिला विकास अधिकृत न्यायिक समिति 9842652227
कुमारी देवी तिमसिना ना.सु समुदायीक ९८४२०८०१११
महेश सुबेदी ना.सु बाताबरण ९८४२०३५४९१
डम्बर बहादुर कार्की ना.सु प्रसाशन ९८४२०६६०१७
बिदुर रेग्मी ना.सु प्रशासन ९८४२०३५७७४
खड्ग तामांग ना.सु वडा सचिब वडा न. ३ ९८४२०६६४७०
मन्जु लोहनी भट्टराई महिला विकास अधिकृत सहकारी 9842028114
रिता सुब्बा खरिदार वडा न. ४ ९८४२०३५५९२
पुण्य प्रसाद रोइला खरिदार वडा सचिब वडा न. ११ ९८४२०८०४१३
संजिता कुमारी चौधरी खरिदार वडा नम्बर १२ ९८४२०३५६६२
सुरेश भरारी थारु खरिदार वडा न. १४ ९८४२१५०२५०
अरूणभक्त राजलवट इन्जिनियर 9852023341
करुणा उपाध्याय सामुदायिक परिचालक वडा न. ५ ९८४२१७५८७१
रनमाया लिम्बु सामुदायिक परिचालक योजना ९८४२२३२८६१
कल्पना पराजुली मुखिया कर ९८४२०८९०११
मुक्ती माझी थारु मुखिया दर्ता चलानी ९८४२०३७०३६
प्रल्हाद घिमिरे आई.टि. सहायक mrpralhad13@gmail.com ९८४२१९०१८५
राम प्रसाद घिमिरे हे.स.चा
देवराज चौधरी हे.स.चा
मकर बहादुर महत हे.स.चा
प्रेम कुमार चौधरी हे.स.चा
राम नारायण चौधरी हे.स.चा
पुषलाल चौधरी हे.स.चा
यादव सापकोटा हे.स.चा सबारी चालक ९८४२१७७२५४
सकुन्तला अधिकारी कार्यालय सहयोगी पुस्तकालय
मन्जु पोखरेल कार्यालय सहयोगी पकली वडा कार्यालय ९८४२२६३५७८
विजय कार्की कार्यालय सहयोगी पकली वडा कार्यालय ९८४२०८३००९
केशर बहादुर कार्की कार्यालय सहयोगी कार्यालय
दुर्गा देवी भट्टर्राई कार्यालय सहयोगी कार्यालय ९८४२०२२१४६
दल बहादुर र्राई कार्यालय सहयोगी कार्यालय घर नक्शा
प्रकाश लिम्बु कार्यालय सहयोगी कार्यालय ९८४२०८७७३७
सरिता गिरी कार्यालय सहयोगी पंजीकरण ९८४२४३८३६७
मोहन ब. कार्की इन्चार्ज
श्रवण कु. चौधरी बरुण यन्त्र जवान
भक्त ब. तामांग बरुण यन्त्र जवान
हर्क ब. लिम्बु बरुण यन्त्र जवान
पदम अधिकारी बरुण यन्त्र जवान
लड्डु कार्की बरुण यन्त्र जवान
मनोज कुमार राई बरुण यन्त्र जवान
जय बहादुर र्राई बरुण यन्त्र जवान
बाबुराम न्यौपाने हवल्दार
टुक बहादुर कार्की हवल्दार
सिंह बहादुर तामाङ् हवल्दार
राज कुमार तामाङ् हवल्दार
शर्मिला सार्की महल्दार हवल्दार
अच्यूत भट्टराई कार्यालय सहयोगी कार्यालय घर नक्शा ९८४२२८५२९३
महेश चौधरी विद्युत सहयोगी बिधुतिय शाखा
भगलु मल्लीक सफाई कर्मचारी
झगरु मल्लीक सफाई कर्मचारी
रामविलास मल्लीक सफाई कर्मचारी
अशोक मल्लीक सफाई कर्मचारी
किसन मल्लीक सफाई कर्मचारी
रामचन्द्र मल्लीक सफाई कर्मचारी
भुट्टी डोम सफाई कर्मचारी
बुधनी डोम सफाई कर्मचारी
दुर्गा धमला सफाई कर्मचारी
कुमारी वि.क. सफाई कर्मचारी
धन कुमारी वि.क. सफाई कर्मचारी
रमेश राउत सफाई कर्मचारी
शिला र्राई सफाई कर्मचारी
अनुपा तामांग सफाई कर्मचारी
लक्ष्मी चौधरी अमिन
गोपाल चौधरी खरिदार
नरेश चौधरी कार्यालय सहयोगी
सुख नाराय०ा चौधरी मुखिया
मनोज कुमार चौधरी सव.इन्जिनियर घर नक्सा
कल्पना र्राई कार्यालय सहयोगी
निलु राई कार्यालय सहयोगी
बाल कुमार पोखरेल ना.सु १०, ११, १२ र १३ को वडासचिब balkumar2000@gmail.com ९८५२०५५७६७
दिपक कुमार खडका सलेप
विकास भट्टराई इन्जिनियर शाखा प्रमुख (घर नक्शा) ९८५२०५९३२३
तिलक चन्द चौधरी कार्यालय सहयोगी
राम बहादुर भुजेल कार्यालय सहयोगी
आशा देवी डोम कार्यालय सहयोगी
संजिव कुमार खड्का ना.सु २० नम्बर वार्ड को वडासचिब sanjib.khadka@yahoo.com ९८५२०६३२७०
समसेर काफ्ले चौकीदार
सुनिता राई मुखिया १९ नम्बर वार्ड को वडासचिब ९८४२४९६३५५
राम नारायण चौधरी मुखिया
मोहन गुरुङ सवारी चालक
भगीमाया मग्राती कुचिकार
अरूण क्षेत्री घिमिरे इन्जिनियर 9851188591
अनिल प्रसाद तिम्सिनो इन्जिनियर 9829311162
रबिन्स भट्टराई सव इन्जिनियर योजना शाखा rabinsbhattarai48@gmail.com ९८५२०५७८४०
रबिन राय सव इन्जिनियर योजना साखा er.rabinroy@gmail.com ९८४२३६८५१२
कुन्दन साफी इन्जिनियर 9819088051
सुनिल चौधरी इन्जिनियर
प्रेम प्रसाद रिजाल अधिकृत छैटौ 9842062976
प्रकृती चौलागाई अधिकृत सातौ प्रशासन 9860306795
सबिना खतिवडा अधिकृत सातौ प्रशासन 9861973108
भगिरथ संजेल अधिकृत छैटौ योजना 9842325766
संदिप वास्ताेला एम.आइ. एस अपरेटर राष्ट्रिय परिचयपत्र तथा पञ्जिकरण शाखा itsandipbastola@outlook.com 9862364080
सिताराम न्याैपाने एम.आइ. एस अपरेटर राष्ट्रिय परिचयपत्र तथा पञ्जिकरण शाखा srnitahari@gmail.com 9842278552
सरस्वती कठेत फिल्ड सहायक राष्ट्रिय परिचयपत्र तथा पञ्जिकरण शाखा saraswatikathet@gmail.com 9842181232
केशव प्रसाद काफ्ले फिल्ड सहायक राष्ट्रिय परिचयपत्र तथा पञ्जिकरण शाखा keshabkfl@gmail.com 9861138779
शैलेन्द्र तामाङ इन्जिनियर सूचना प्रविधि शाखा sailesstamang@gmail.com 9842049361
राजन ढुङ्गाना तथ्यांक सहायक सूचना प्रविधि शाखा dhunganarajan152@gmail.com 9846136393
युगदिप लुइटेल इन्जिनियर वातावरण yugdeepluitel@gmail.com 9842412502
नोवल किसोर भट्टराई वातावरण निरिक्षक वातावरण nowal03@gmail.com 9841497916
फाल्गुनी प्रसाद काफ्ले अधिकृत आठाैं शिक्षा शाखा 9860261520
हेम बहादुर पालुङ्वा अधिकृत आठाैं शिक्षा शाखा 9842660822
निर्मल प्रसाद ढुंगेल अधिकृत आठाैं शिक्षा शाखा 9842636319
दुर्गा बहादुर श्रेष्ठ अधिकृत आठाैं पशु बिकास 9842024111
विकास पोख्रेल लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन 9852835884
सुजता कोइराला इन्जिनियर योजना शाखा 9842294124
रेवती पोख्रेल अधिकृत छैटौ प्रशासन 9842034831
शंकर तिमल्सेना अधिकृत छैटौ घर नक्सा शाखा 9842377615
भगिरथ संजेल अधिकृत छैटौ योजना प्रशासन 9842325766
रामाकान्त चौधरी अधिकृत छैटौ प्रशासन (वडा सचिव-१४) 9862220854
दिनेश कुमार कार्की अधिकृत छैटौ प्रशासन (वडा सचिव-१७) 9852080611
शुशिला कार्की अधिकृत छैटौ सामाजिक विकास ९८६२१३३६६५
गंगामाया अधिकारी अधिकृत छैटौ कृषि बिकास 9842927324
नेत्र प्रसाद न्यौपाने अधिकृत छैटौ प्रशासन (वडा सचिव-२०) 9842652053
नारायण प्रसाद रिजाल अधिकृत छैटौ कृषि बिकास 9852063432
राजेश प्रसाद पौडेल अधिकृत छैटौ पशु बिकास
श्रीकृष्ण अधिकारी नापी अधिकृत घर नक्सा शाखा 9860066474
उमा कुमारी दाहाल अधिकृत छैटौ शिक्षा शाखा 9842235261
कुसुम पोखरेल मगर अधिकृत छैटौ शिक्षा शाखा 9842380641
लवराज घिमिरे अधिकृत छैटौ न्यायिक समिति 9843120784
सन्तोष ढकाल अधिकृत छैटौ पंजीकरण 9843822580
नबिन भट्टराई अधिकृत छैटौ राजस्व शाखा 9851090034
बिष्णुमाया सम्बाहाम्फे महिला विकास अधिकृत सामाजिक बिकास शाखा 9842064333
कमल राज गिरी अधिकृत छैटौ सुचना प्रबिधि शाखा 9843040444